Czy nadal można zarobić na kopaniu kryptowalut?

Obecnie kopanie kryptowalut na własną rękę jest praktycznie nieopłacalne - koszty energii (elektyczenej) potrzebnej do wykopania kryptowaluty przewyższają jej wartość rynkową. Wynika to z faktu, że im mniej kryptowaluty jest do wykopania (ilość Bitcoinów jest z góry założona) tym trudniejsze są algorytmy do rozwiązania żeby ją wydobyć.

Czy warto zatem wogóle zaczynać kopanie Bitcoina?

Można spróbować metody cloud mining - kopanie kryptowalut w chmurze.

Ten kalkulator dotyczy konkretnej darmowej aplikacji służącej do kopania Bitcoina w chmurze CryptoTab Browser uruchamianej na smartfonie. Aplikacja ta daje znaczne możliwości poprzez system poleceń. Możemy zbierać profity aż do 10 poziomów poleceń. (czyli: poz.1 ja>znajomy, poz.2 znajomy>znajomemu itd. Aż do 10 poziomu mamy profit z takich poleceń). Dodatkowym atutem jest to, że na smartfonach z androidem jej działanie nie powoduje zużycia energii w baterii tak jak ma to miejsce podczas kopania lokalnego.

Szczegółowy opis działania tej aplikacji znajdziesz w moim innym artykukle: Jak zacząć kopać kryptowaluty z CryptoTab Browser. Znajdziesz tam podstawowe informacje jak zacząć kopać Bitcoina w tej aplikacji bez żadnych kosztów.

W tym kalkulatorze sprawdzamy ile można zarobić na kopaniu kryptowaluty Bitcoin za pomocą darmowej aplikacji na telefon CryptoTab Browser (oczywiście w teorii - nikt nie gwarantuje Ci takich wyników).

Wstępne szacowane warunki - zależne od twojego (oraz pozostałych) zaangażowania
Ilu znajomym polecisz ty korzystanie z CryptoTab Browser:
Ilu znajomym poleci każda osoba tą aplikację:
Średnia kopanych Satoshi na cykl (2 godzinny):
Średnia cykli wykonanych przez każdą osobę na dobę:
Kurs Bitcoin'a: $
Poz. poleceńProfitliczba osóbliczba kopanych Satoshi / dobętwój zysk
115%
210%
35%
43%
52%
61%
70.5%
80.25%
90.125%
100.0625%
Razem uzysk dobowy Satoshi:
Dzienny zysk$
Tygodniowy zysk$
Miesięczny zysk$
Roczny zysk$
algorytm kalkulatora na licencji serwisu https://cryptotabbrowser.pl
D O W N L O A D
Pobierz CryptoTab Browser

Jeśli powyższe wyliczenia zachęciły cię do rozpoczęcia przygody z kryptowalutami i instalacji tej aplikacji to zapraszam do skorzystania z mojego linku polecającego: MÓJ LINK POLECAJĄCY. Wraz z synem będziemy wdzięczni :)